fbpx
illusion


AMAZON prekyba

Aš – Klaidas Šiuipys – lektorius, „Amazon“ prekybos konsultantas, paskyrų administratorius ir ekspertas

Šioje srityje dirbu nuo 2015 metų. Konsultuoju dešimtis „Amazon“ verslų Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauju ir moderuoju „FBA Lietuva“ susitikimus, taip pat esu BZNStart mokymų, „Amazon Mokymai Pažengusiems: CPC, Optimizavimas, Logistika“ pranešėjas.

Dirbu su „Amazon“ nuo A iki Ž: optimizuoju produktų vidinio programavimo dalį, sprendžiu problemas su pardavėjų aptarnavimo centrais, padedu kurti ir optimizuoti PPC reklamas. Taip pat koordinuoju darbą su rašytojais, dizaineriais, fotografais ar kitais laisvai samdomais darbuotojais, kurių dažnai gali prireikti didesniuose projektuose.

Kadangi „Amazon“ platforma nuolat tobulėja ir keičiasi, stengiuosi neatsilikti: gilinu savo žinias bendraudamas su kitais pardavėjais, dažnai dalyvauju FBA susitikimuose ir konferencijose, seminaruose, komercinėse užsienio parodose ir t.t.

Dirbdamas su savo klientais ilgainiui pastebėjau, kad daugumai paprasčiausiai trūksta bazinių „Amazon“ žinių. Būtent todėl nusprendžiau sukurti pirmuosius lietuviškus „Amazon FBA“ kursus, kurie padėtų užpildyti šią spragą. Pabaigę šiuos mokymus būsite prijungti ir prie uždaros „Facebook“ grupės, kurioje galėsite ir toliau auginti savo žinių bagažą, diskutuoti su bendraminčiais ar net atrasti naujus verslo partnerius!
Dirbu su visomis „Amazon“ platformomis.

Ar ir jūs norite pradėti verslą „Amazon“ platformoje arba pagerinti esamus rezultatus? Kreipkitės!

„AMAZON FBA – Techniniai Pagrindai“

Norite išmokti prekiauti Amazon platformoje, bet nežinote nuo ko pradėti?

Kviečiu prisijungti prie pirmųjų lietuviškų „Amazon FBA“ online mokymų, kuriuos sudaro 7 dalys. Šių kursų metu galėsite išmokti svarbiausius prekybos „Amazon“ platformoje pagrindus ir gausite galimybę ir toliau plėsti savo žinias uždaroje bendruomenėje.
Visą informaciją mokymuose pateikiau aiškiai ir struktūruotai – taip, kaip aš, savo „Amazon“ kelionės pradžioje, būčiau norėjęs ją gauti.

Pats su „Amazon“ dirbu nuo 2015-ųjų, per tą laiką teko dirbti su dešimtimis „Amazon“ verslų iš Lietuvos ir užsienio šalių. Mano administruojami ir konsultuojami verslai per metus parduoda produkcijos už 5-10 mln. JAV dolerių.

Šiuos kursus sudaro 7 dalys:

1. Pradmenys: „Amazon“ terminai, paskyros valdymas, trečios šalies programinės įrangos registracija.
2. Produktų paieškos metodai ir jų pritaikymas.
3. Prekės kortelių kūrimas, SEO, raktažodžių analizė, „Amazon Brand Registry“ programa, darbas su Excel failais ir kt.
4. „Amazon“ politika, sandėlių limitai, mokesčiai ir kt.
5. Reklamos pradmenys bei reklamos kūrimas
6. „Amazon“ kuponai, akcijos ir atsiliepimų valdymas
7. Svarbiausi „Amazon” Fulfillment” reportai
Kartu suteikiamas ir papildomas turinys: vaizdo medžiaga iš Lietuvoje vykstančių konferencijų bei mokymų, kuriuose aš kalbu apie darbą su „Amazon“.
Kursai galioja ‘lifetime’ (visą laiką), vaizdo medžiagą galite pradėti žiųrėti iškart įsigiję kursus.
Mokymuose yra virš 17val. vaizdo medžiagos.

Pabaigę šiuos mokymus taip pat būsite prijungti prie uždaros „Facebook“ grupės, kurioje galėsite ir toliau auginti savo žinių bagažą:

• Visi kartu sprendžiame iškilusias problemas.
• Nuolat vykdome diskusijas apie „Amazon“ naujoves ir naujus triukus.
• Visi nariai gauna prieigą prie naujų modulių.
• Turėsite galimybę pasiūlyti idėjų mokymams.
• Visada galėsite užduoti grupėje man klausimus.
• Galėsite bendrauti ar netgi dirbti kartu su bendraminčiais, esančiais grupėje.

Daugiau informacijos