fbpx
illusion


Amazon Mokymai Pažengusiems: PPC, Optimizavimas, Blokavimai, VAT, Integracijos

Amazon Mokymai Pažengusiems: PPC, Optimizavimas, Blokavimai, VAT, Integracijos
Amazon Mokymai Pažengusiems: PPC, Optimizavimas, Blokavimai, VAT, Integracijos
2020-02-06

3 Amazon ekspertai grįžta su trenksmu ir skelbia naują 𝐀𝐦𝐚𝐳𝐨𝐧 𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫𝐜𝐥𝐚𝐬𝐬 sesiją Vasario 6d. Visiškai atnaujinta programa ir naujos temos iš praktikų, valdančių 8-ženklių apyvartų Amazon paskyrų portfelius. Registruokitės dabar.

 

3 pranešėjai, 3 svarbios temos tiems, kas jau dirba Amazon:

– Amazon CPC ir Backend’o optimizavimas – Klaidas Šiuipys

– Paskyrų blokavimai, jų tipai, prevencija, Plan Of Action rengimas – Vytautas Vorobjovas

– FBA ir VAT, VAT Calculation Services, integracijos su VVS – Vytautas Sakalas

2020 vasario 6 d. (ketvirtadienis), 12-18 val.

Corner Hotel, T. Ševčenkos 16, Vilnius

 

Net kelios esminės temos, aktualios visiems, kas prekiauja Amazon:

  • PPC – pagrindinės strategijos 2020 ir naujienos.
  • Raktinių žodžių paieška reklamai ir prekės kortelės optimizavimui.
  • Prekės kortelės Back End optimizavimas.
  • Pardavėjo paskyros blokavimų priežastys ir tipai. Blokavimo prevencija.
  • Teisingo Plan OF Action parengimas blokavimo atveju.
  • FBA ir VAT klausimai. Amazon VAT Calculations privalumai ir trūkumai.
  • Amazon Seller Central duomenų integracijos su verslo valdymo sistemomis užduotys, prioritetai, apribojimai.

Iškart 3 lektoriai – savo srities profesionalai:

Klaidas Šiuipys

klaidas-siuipys-81743679

K.Šiuipys yra Amazon verslo konsultantas ir paskyrų administratorius.

Amazon srityje Klaidas dirba nuo 2015m. ir dirba su dešimtimis Amazon verslų Lietuvoje ir užsienyje.

Klaidas dirba su „Amazon“ nuo A iki Ž: optimizuoja produktų vidinio programavimo dalį, sprendžia problemas su pardavėjų aptarnavimo centrais, padeda kurti ir optimizuoti PPC reklamas. Taip pat koordinuoja darbą su rašytojais, dizaineriais, fotografais ar kitais laisvai samdomais darbuotojais, kurių dažnai gali prireikti didesniuose projektuose.

Kiekvieną mėnesį Klaido optimizuojamos reklamos išleidžia 50-100 tūkst. dolerių. Mokymų metu rodomos strategijos tinka tiek naujiems gaminiams, produktų startui (launch), tiek esamų produktų naujų rinkų paieškai bei pardavimų didinimui.

Seminare Klaidas papasakos apie esmines PPC reklamos strategijas, kurių Amazon pardavėjai turėtų laikytis 2020 metais, apžvelgs reklamos naujas reklamos modulio galimybes bei papasakos apie reklamos galimybes už Amazon ribų (Amazon DSP) didesniems pardavėjams. Antra Klaido tema – prekių kortelių backend’o optimizavimas – tai, ko nemato klientai, bet mato Amazon algoritmas. Nuo teisingai užpildytos prekės kortelės informacijos priklauso, kaip Amazon algoritmas matys jūsų prekę ir kur ji bus rodoma pirkėjams.

Vytautas Vorobjovas

E-komercijoje ir E-marketinge nuo 2005. Buvęs Pigu.lt marketingo direktorius, Virgin Atlantic E-komercijos produkto vadovas, prekyboje Amazon nuo 2013. Vytautas valdo eilę E-komercijos verslų, konsultuoja tokias kompanijas kaip Telia ir Swedbank, bei LR Vyriausybę. 2017 drauge su partneriais įkūrė pirmąją regione Amazon paskyrų valdymo agentūrą AMZ Crew.

Amazon pardavėjų paskyrų blokavimai. Kasmet griežtėjant taisyklėms, šiuo metu yra netoli 20 faktorių, dėl kurių galite netekti savo pardavėjo paskyros. Kas tai per faktoriai ir kaip užbėgti už akių paskyros blokavimui – bus pirmoji Vytauto tema. Antroji – teisingo Plan Of Action surašymas paskyros blokavimo atveju. Šios žinios Jums padės išvengti blokavimo bei suvaldyti krizines situacijas.

Vytautas Sakalas

Pirmosios regione profesionalios Amazon paskyrų valdymo agentūros AMZ Crew bendraįkūrėjas ir vadovas. Praeityje Neriba grupės CEO, BMS Megapolio CCO. Vytautas yra vienas labiausiai patyrusių Lietuvoje komercijos ekspertų, kurio sugebėjimai auginti verslus įvertinti prestižiniu Verslo Gazelių apdovanojimu. Vytauto vadovaujama AMZ Crew komanda valdo 8 skaitmenų metinę apyvartą turintį Amazon paskyrų portfelį.

Vytautas Sakalas kalbės apie FBA logistikos modelio ir VAT mokėjimo taisykles, taip pat apžvelgs Amazon VAT Calculations privalumus ir trūkumus. Antroji Vytauto tema – Amazon Seller Central duomenų integracijos su verslo valdymo sistemomis užduotys, prioritetai, apribojimai.